Faşist parti AKP’nin gözde müteahhiti Ali Ağaoğlu BBC’nin Türkiye serisinde verdiği söyleşide kadınlara hakaret içeren sözler kullandı.

 

BBC programcısı Simon Reeve’in iki bölümlük Türkiye dizisinde, Suriyeli mültecilerden Güneydoğu’da süren çatışmalara, gelir dağılımındaki eşitsizlikten AKP faşizmine kadar çok sayıda konu işleniyor.

AKP iktidarında palazlanan bir kesimin anlatıldığı bölümde ise örnek olarak müteahhit Ali Ağaoğlu gösteriliyor. Ağaoğlu, BBC’nin izleyenlere vermek istediği mesaj için misyonunu gerçekleştirip mal varlığından yer yer küfürlü, yer yer cinsiyetçi ifadelerle dolu bir üslupla övünüyor.

Evine talip olan Kuveyt prensesine “S.. git” dediğini böbürlerek anlatan Ağaoğlu, ileriki dakikalarda da kadınlardan “benim malım” diyerek bahsediyor.

Yatak odasındaki kadın çanta ve ayakkabılarını “Kızlar dağıtıyor” diyerek özenle gösteren Ağaoğlu, Reeve’in “Bunlar sizin değil mi” sorusuna, “Yok ama onları kullananlar benim malım” yanıtını veriyor.

Ağaoğlu haddini pek çok defa da aşmıştı!

Daha önce de katıldığı bir programda, kadınlarla ilgili yöneltilen soruya“Tek gecelik ilişkilerden hoşlansam İstanbul’da kadın kalmazdı” demişti.

 

Facebook

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınızı buraya yazınız